Komēdijas „Kā tikt pie mazbērniem?” pirmizrāde

Komēdijas „Kā tikt pie mazbērniem?” pirmizrāde

Trešdien, 12. decembrī, plkst 19:30 Dramaturgu teātra draugiem būs iespēja noskatīties vienu no jaunākajām Hermaņa Paukša lugām, pagājušajā gadā sarakstītās komēdijas „Kā tikt pie mazbērniem?” iestudējumu. Lugas galvenais varonis, veiksmīgs biznesmenis un darbā iegrimis cilvēks, pēc savas mātes uzstājīgiem atgādinājumiem par vēlēšanos tikt pie mazbērniem, sāk meklēt šīs „problēmas” risinājumu. Tas arī tiek atrasts, taču – nebūt nav tāds, kādu māte gaidījusi! Kā tad var tikt pie mazbērniem?

Izrādes režisoram, Dramaturgu teātra aktierim Artūram Zemdegam, šis ir pirmais mēģinājums pievērsties režijas lauciņam. Lomās izrādē būs skatāmi vairāki teātra 13. aktiermeistarības studijas absolventi un citi teātra pamatsatāva aktieri – Antra Legzdiņa, Elīna Skrastiņa, Laura Keiša, Liene Nollava, Vita Kalniņa un Pāvels Ņevodņičenko.

Bet svētdien – 16. decembrī plkst. 18:30 uz Dramaturgu teātra Kamerzāles skatuves atkal būs skatāma Harija Ammera luga „Uzmanību – ziemeļmeitas!” (režisors Aldis Pommers) par vientuļu cilvēku iepazīšanos ar interneta portālu starpniecību – gluži kā Jaunā Rīgas teātra izrādes „Latviešu mīlestība” turpinājums pēc desmit gadiem. Avīžu sludinājumus jau sen nomainījuši sludinājumi interneta portālos un čats, bet tīri cilvēciskās problēmas kopš tiem laikiem nav mainījušās. Mūsu datorizētajā laikmetā tās ir kļuvušas tikai vēl skaudrākas, un atsvešinātība starp cilvēkiem pieaug ar katru jaunu tehnoloģijas atklājumu, ar katru jaunu viedtālruņa modeli.

Dramaturgu teātris šobrīd ir vienīgais teātris Latvijā, kur tiek iestudētas tikai un vienīgi mūsdienu latviešu autoru jaunākās lugas. Teātris atrodas Rīgā, Kr. Barona ielā 130/12. Vairāk informācijas par teātri skatīt šeit: www.dramaturguteatris.lv