Martā Dramaturgu teātrī būs skatāmas veselas divas studiju izrādes

Martā Dramaturgu teātrī būs skatāmas veselas divas studiju izrādes


Kopš 2021. gada oktobra Dramaturgu teātra 25. studijas audzēkņi strādā pie Hermaņa Paukša komēdijas „Nekur tu nespruksi, gardā!” iestudēšanas autora inscenējumā. Izrādē piedalīsies 11 studijas audzēkņi, kuriem palīdzēs seši teātra pamatsastāva aktieri.

Par ko tad ir izrāde? Drīz vien pēc tam, kad auklīte izstāsta meitenei pasaciņu par vampīru, tas sāk nākt pie meitenes ciemos un sūkt visiem asinis. Ar ko tas beigsies – to uzzinās tie, kas martā noskatīsies kādu no septiņām izrādēm draugiem, radiem un citi teātra interesentiem.

Tikmēr 24.studijas audzēkņi turpina darbu pie savas otrās mācību izrādes, H. Paukša lugas „Vai mana cūka pie jums nav bijusi?” iestudējuma, ko gatavojas parādīt skatītājiem š.g. maijā, bet 23.studijas audzēkņi šomēnes strādā pie izrādes  “Melnais pasts” iestudēšanas, kuras rādīšana skatītājiem arī paredzēta martā.

Tie, kam ir vēlēšanās pamēģināt realizēt sevi uz skatuves, var pieteikties nodarbībām Dramaturgu teātra nākamajā, 27. studijā, kas darbu sāks jau aprīlī. Studijā tiek uzņemti visi, kas to vēlas un ir sasnieguši 14 gadu vecumu – bez iestājeksāmeniem vai citiem priekšnoteikumiem. Interesenti savu pieteikumu var sūtīt uz e-pasta adresi dramaturgu.teatris@gmail.com, norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru.