Pēc ilgākas pauzes Dramaturgu teātrī atjaunota izrāde “Kā tikt pie mazbērniem?”

Pēc ilgākas pauzes Dramaturgu teātrī atjaunota izrāde

 “Kā tikt pie mazbērniem?”

Dramaturga Hermaņa Paukša komēdijas “Kā tikt pie mazbērniem?” mēģinājumi Dramaturgu teātrī sākti jau 2017. gada jūnijā, bet pirmo reizi skatītājiem tā rādīta 2019. gadā.

“Pēc dažām rādīšanām pienāca lielā pauze, kad nomainījās gandrīz viss sastāvs, un tagad izrāde ir atgriezusies uz Dramaturgu teātra skatuves. Atgriešanās rādīšana skatītājiem ir paredzēta 2022. gada aprīlī,” saka izrādes režisors Artūrs Zemdega.

Lugas galvenais varonis, veiksmīgs biznesmenis un darbā iegrimis cilvēks, pēc savas mātes uzstājīgiem atgādinājumiem par vēlēšanos tikt pie mazbērniem, sāk meklēt šīs „problēmas” risinājumu. Tas arī tiek atrasts, taču – nebūt nav tāds, kādu māte gaidījusi! Kā tad var tikt pie mazbērniem?

Izrādē šobrīd spēlē tikai teātra pamatsastāva aktieri – Aleksejs Remesovs, Anita Folkmane, Undīne Bušmeistere, Alise Eksta, Amanda Gruško, Dita Kreicberga, Kristīne Kalvāne, Līga Cīrule, Baiba Jegorova, Gunta Kristapsone un Madara Grāvīte. Savukārt  izrādes vizuālajā noformējumā ir piedalījies teātra radošais kolektīvs – par tērpiem parūpējušās Gunta Kusiņa, Inese Pavēne un Guna Stikāne, bet gaismām – Ģirts Helmanis.

Dramaturgu teātris arī atgādina, ka joprojām interesentiem ir iespēja pieteikties nodarbībām teātra nākamajā, 27. studijā, kas darbu sāks jau aprīlī. Studijā tiek uzņemti visi, kas to vēlas un ir sasnieguši 14 gadu vecumu – bez iestājeksāmeniem vai citiem priekšnoteikumiem. Interesenti savu pieteikumu var sūtīt uz e-pasta adresi dramaturgu.teatris@gmail.com, norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru.