Augustā Dramaturgu teātris sagatavojis īpašu dāvanu visām Madarām

Augustā Dramaturgu teātris sagatavojis īpašu dāvanu visām Madarām

Foto – Andrejs Saldavs

9.augustā vārda dienas svin dāmas, kuru vārdu aizlienējusi viena no smaržīgākajām pļavu puķēm, – Madaras. Tieši šajā dienā Dramaturgu teātris nolēmis vārda dienas gaviļniecēm sagādāt īpašu pārsteigumu – kopā ar ģimeni, draugiem, mīļajiem, kā arī citiem interesentiem atzīmēt Madaras Dramaturgu teātrī, skatoties izrādi „Saukšu tevi par Madaru”.

Pēc tam kad Madara ir apprecējusi savu iemīļoto Oskaru, abi pārvācas dzīvot pie jaunās sievas mātes. Ar laiku nesaskaņas Oskara un Madaras mātes Lauras starpā nonāk tik tālu, ka Oskars nolemj izvākties, tomēr, Lauras pārliecināts, viņš paliek un sāk ar Lauru veidot pavisam citādas attiecības. Drīz šim attiecību trīsstūrim pievienojas arī Lauras draudzene Nensija, kurai Laura atļaujas teikt visslēptākās lietas.

Psiholoģiskās drāmas autors ir dramaturgs Hermanis Paukšs, bet izrādes režisors – Dramaturgu teātra aktieris un režisors Artūrs Zemdega.

„Saukšu tevi par Madaru” iestudējumā piedalās Dramaturgu teātra aktieri Dita Kreicberga, Elizabete Lībiete, Austris Pirktiņš, Oskars Kreceris, Inese Pavēne, Inese Vāciete, Lolita Goldberga, Viktorija Žuravļova.